Breitling Navitimer – nie tylko dla asów przestworzy

Breitling to szwajcarska firma, której zegarmistrzowie zachwycają swoim kunsztem już od 1884 roku. Także i w naszym kraju, zegarki Breitling Navitimer Gold cieszą się niesłabnącą popularnością. Seria ta nawiązuje bowiem do klasycznych czasomierzy, noszonych przez pilotów.

Modele Gold wzbogacają ją z kolei o prestiżowy, złoty akcent, który bez problemu poradzi sobie z przykuwaniem spojrzeń, gdziekolwiek się z nimi udamy. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej tym wyjątkowym zegarkom i opowiemy, dlaczego naprawdę warto jest dodać je do naszej wigilijnej listy życzeń.

Zegarek dla każdego

Czasomierze z serii Navitimer odznaczają się szeroką gamą modeli, pozwalających nam na znalezienie zegarka idealnego. Dla przykładu, producent oferuje nam nie tylko modele o standardowym rozmiarze 43 mm (to właśnie taki rozmiar miały pierwsze zegarki tego typu), ale także 41 oraz 38 mm.

Dzięki temu, nasz nowy zegarek będzie mógł zarówno dać o sobie znać lekkim, lecz stanowczym ciężarem, ale także zaoferować nam odrobinę lekkości, jeżeli preferujemy czasomierze mniejsze. Zegarek Breitling Navitimer Gold jest przy tym niezwykle efektowny, o czytelnej tarczy z replikami zegarków lotniczych. Zależnie od naszych preferencji, możemy wybrać model z paskiem skórzanym lub bransoletą.

Efektywność najwyższych lotów

Wystarczy jedno spojrzenie na zegarek, aby każdy mógł przekonać się, że Breitling Navitimer Gold to czasomierz klasy premium. Szafirowe szkło z pokrywą antyrefleksyjną pozwala nie tylko na bezproblemowe pokazanie innym naszego stylu, ale też szybkie odczytanie bieżącego czasu. Nie musimy więc wpatrywać się dłużej w zegarek lub starać się schować przed promieniami słonecznymi, aby móc sprawdzić obecną godzinę.

Koperta jest solidna i odporna na zarysowania, zaś sam zegarek odznacza się wodoszczelnością, umożliwiającą zanurzenie go na głębokość do 30 metrów. Polecamy gorąco nie tylko entuzjastom klasycznego lotnictwa, ale też wszystkim osobom, stawiającym na unikatowość i praktyczność kupowanych zegarków!