Gdzie dostaniesz najlepsze na rynku rajstopy? Sklep Gabriella to Twoja odpowiedź!

Krótka historia firmy

 

Marka Gabriella powstała w 1996 roku w Łodzi. Jest to miasto o bogatej historii i tożsamości włókienniczej. Ich produkty dostępne są na półkach sklepowych w ponad 35 krajach na całym świecie! Wszystkie swoje osiągnięcia zawdzięczają ogromnemu zaangażowaniu oraz pasji do tworzenia. Kilka lat po założeniu sklep stał się jednym z największych producentów wyrobów pończoszniczych w Polsce. W 2010 roku nastąpiła zmiana siedziby firmy, co spowodowało stworzenie jednego z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce. Łączą ze sobą najnowszą technologię z kreatywnością, a także z wiedzą popartą doświadczeniem i panującymi trendami. Marka Gabriella została nagrodzona m.in. „Laurem Konsumenta 2014″ czy „Najlepsze w Polsce”.

 

Czym jest now! ocean?

 

Są to rajstopy stworzone z sieci rybackich. W 2021 roku Gabriella dołączyła do grona laureatów tego prestiżowego wyróżnienia must have!, a wszystko dzięki linii rajstop now! Jest to wyróżnienie zastosowanych innowacji zaprojektowanych przez polskich producentów i projektantów. Plebiscyt ten organizowany jest przez Łódź Design Festival. Firma nie boi się wyzwań, którym m.in. jest zrównoważony rozwój, dlatego stworzyła rajstopy now! – pierwsze w 100% z przędz z certyfikatem Global Recycled Standard. Marka dąży do tego, aby stały się one głównym asortymentem w ofercie. Mają zamiar wyposażyć w nie każdy swój sklep. Rajstopy te zostały stworzone jako alternatywa dla klasycznych produktów.

 

Dlaczego ich sklep? Rajstopy najwyższej jakości!

 

Odpowiedź jest niesamowicie prosta. Do produkcji swój artykułów wykorzystują wyłącznie materiały najwyższej jakości. Tworzenie nowych produktów to nie tylko ich praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Projektują je tak, aby sami chcieli w nich chodzić. Robiąc zakupy w sklepie Gabriella przez internet, masz gwarancję szybkiej wysyłki oraz darmowego zwrotu towaru aż do 30 dni. Dzięki płatności blikiem lub kartą nie masz kontaktu z gotówką, a przy tym jest to niesamowicie szybkie! Chcesz kupić najlepsze rajstopy? Sklep Gabriella jest właśnie dla Ciebie!    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *