Gdzie zorganizować seminarium, gdzie konferencję, a gdzie spotkanie biznesowe – odpowiadamy na te pytania

Pomijając powyższe, należy mieć na uwadze, że tylko odpowiednio dobrane miejsce sprawi, że spotkanie biznesowe w Warszawie będzie przebiegało bez przeszkód. Okazuje się, że wbrew pozorom, lokalizacja ma istotne znaczenie. Musi bowiem pasować do charakteru eventu, który jest w niej organizowany. Źle dobrana może sprawić, że ten będzie postrzegany przez uczestników, jako nieudany.

Przeglądając oferty rozmaitych miejsc, warto skupić się na tym, jakie wydarzenie będziemy organizować. Tylko wtedy mamy szansę na to, aby znaleźć perełkę, która sprawi, że nic nie będzie w stanie zakłócić przebiegu spotkania.

Osoby organizujące targi lub seminarium, powinny skupić się na hotelach 4- lub 5-gwiazdkowych, które są synonimem luksusu. Miejsca takie posiadają duże sale, w których można pomieścić sporą ilość osób. Poza tym w takich miejscach można liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. I nie chodzi tutaj jedynie o salę, ale również kuchnię, czy pokoje, w których mogą nocować zaproszeni goście.

Spotkania biznesowe mają mniej formalny charakter, dlatego warto organizować je w sprawdzonych restauracjach, w których znamy personel i wiemy, że serwują w nich dobrą kuchnię. Jeśli spotkanie to ma mieć charakter integracyjny, z pewnością nie sprawdzi się tutaj żaden hotel ani sala konferencyjna. Musi to być miejsce, które w zaproszonych osobach będzie budzić przyjazne skojarzenia. Tylko wtedy otworzą się oni na pozostałe osoby, dzięki czemu wytworzy się przyjazna, luźna atmosfera, o którą właśnie chodzi w tego typu spotkaniach. Warto zatem sprawdzić, czy restauracja, którą wybieramy ma dobrą kuchnię, obsługę na wysokim poziomie – są to aspekty, które mają ogromny wpływ na to, czy dane miejsce zostanie uznane za przyjazne, czy nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *