Jakie okulary przeciwsłoneczne Solano powinniśmy wybrać?

Okulary przeciwsłoneczne to niezwykle przydatne akcesorium, po które sięga coraz więcej mieszkańców naszego kraju. Powód jest prosty – wraz z nadejściem gorących, słonecznych dni, nasze oczy są bardzo często bombardowane promieniami UV, uniemożliwiającymi normalne widzenie. Akcesoria optyczne tego typu zapobiegają tego typu sytuacjom, pozwalając nam na czerpanie przyjemności z letnich spacerów. Co więcej, pełnią one również rolę dekoracyjną, czego przykładem są tu chociażby damskie okulary Solano. Nowoczesne formy, niestandardowa kolorystyka – jest wiele powodów, dla których okulary przeciwsłoneczne są wybierane na istotny element wyjściowej kreacji. W niniejszym artykule opowiemy, na co powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając akcesoria przeciwsłoneczne.

 

Damskie i męskie okulary Solano – dostosowanie estetyki

 

Decydując się na zakup męskich okularów Solano, powinniśmy pamiętać, że nawet najefektowniejsze akcesoria renomowanej marki powinny być dobrane pod kątem naszej twarzy. Dla przykładu, popularne od lat pilotki znakomicie podkreślą niemal wszystkie rysy, za wyjątkiem tych najbardziej owalnych. Kształt oprawek nie współgra tu bowiem najlepiej z krągłą twarzą, pogarszając naszą prezencję. Z tego też powodu, panowie o okrąglejszych twarzach powinni stawiać przede wszystkim na prostokątne modele, jak chociażby okulary męskie Solano SS 20888.

W przypadku pań, również należy zwrócić uwagę na kształt naszej twarzy. Jeśli nasze czoło i szczęka są dość wąskie, postawmy na okrągłe oprawki. Przykładem są tu chociażby okulary damskie Solano 20880. Przy owalnym kształcie twarzy znakomicie sprawdzą się z kolei zarówno kocie oczy, jak i pilotki. A jeśli nasze rysy są dość prostokątne, postawmy na stylowe okulary typu wayfarer. Pamiętajmy przy tym, że oryginalne, modne okulary znajdziemy wyłącznie w specjalistycznych sklepach, takich jak chociażby polski E-Okularnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *