ddddd

Kiedy kupować, żeby zapłacić mniej?

Są pewne tendencje zakupowe, dzięki którym możemy przewidzieć, w których miesiącach lepiej kupować określone produkty, aby na nich zaoszczędzić.

Styczeń

W styczniu warto kupować ubrania jesienno-zimowe. Jest to miesiąc, w którym pojawiają się już kolekcje wiosenne, więc sklepy oferują atrakcyjne wyprzedaże, aby wyprzedać zalegający w sklepach towar z zimy. Obniżki sięgają nawet 70 proc. Na początku roku warto też zacząć rozglądać się za urlopem w ciepłych krajach. Można zaoszczędzić nawet do 40 proc.

Luty

W tym miesiącu również możemy szukać kolekcji jesienno-zimowych w atrakcyjnych cenach. W lutym tańsze artykuły znajdziesz również w branży samochodowej. Sprzedawcy chętnie obniżają ceny opon letnich, szykując miejsce na kolejne dostawy.

Marzec

W tym czasie można znaleźć atrakcyjne oferty plecaków i walizek. Można również kupić w dobrej cenie sprzęt narciarski. Sprzedawcy w tym czasie szykują się już do sezonu rowerowego więc wyprzedają zimowe sprzęty.

Kwiecień

Jeżeli w kwietniu wypada Wielkanoc, można w niskich cenach kupić słodycze oraz akcesoria związane ze świętami. Można również skorzystać na wyprzedażach między sezonowych. Można kupić wtedy bardzo tanio obuwie sportowe idealne do codziennego chodzenia.

Maj

Pojawia się wiele promocji dotyczących torebek, portfeli, ubrań i akcesoriów dla kobiet w związku z nadchodzącym Dniem Matki. W tym miesiącu sklepy zaczynają również przedsprzedaż opon zimowych.

Czerwiec

W tym czasie warto kupować wyjazd zimowe na ferie. Można sporo zaoszczędzić.

Lipiec

W lipcu warto wybrać się na zakupy letnich rzeczy. Szorty, sukienki, koszulki, stroje kąpielowe, okulary przeciwsłoneczne, nakrycia głowy, sandały kosztują nawet o 80 proc. mniej.

Sierpień

W tym miesiącu również uda nam się kupić tanio akcesoria plażowe, ponieważ pojawiają się już ich ostatnie modele, które zastępowane są już kolekcją jesienną. Kiedy wakacje dobiegają końca, ceny aparatów fotograficznych idą w dół. Podobnie jest z walizkami i torbami podróżnymi.

Grudzień

Okazuje się, że ceny produktów świątecznych są znacznie niższe w okolicy Wigilii niż wcześniej. Warto więc wtedy zacząć robić świąteczne zakupy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *