Nowoczesne łóżka do sypialni – jakie wybrać?

Czym kierować przy wyborze łóżka?

Łóżko jest meblem, które jest bardzo ważne w naszym życiu. Dzięki niemu możemy odpocząć po pracy i porządnie się wyspać. Dlatego tak istotne jest wybranie tego odpowiedniego. Nowoczesne łóżka do sypialni to coś, to cieszy się ogromnym powodzeniem w dzisiejszych czasach. W naszej ofercie znajdziesz łóżko tapicerowane do sypialni Led, które charakteryzuje się sterowanym oświetleniem LED zamontowanym w wezgłowiu łóżka. W naszym modelu Vegas jest pojemnik na pościel znajdujący się pod całą powierzchnią łóżka, co oszczędza nam bardzo dużo miejsca. Zamontowany jest on na podnośniku gazowym, który ułatwia podnoszenie. Solidny stelaż to również ogromny plus tego modelu. 

Łóżko tapicerowane do sypialni – na co zwrócić uwagę?

Posiadamy wiele rodzajów łóżek tapicerowanych. Wiele z nich ma dołączony materac kieszeniowy H3 oraz pojemnik na pościel, koce czy poduszki. Jeżeli zależy nam nam na łatwym czyszczeniu tkaniny oraz na jej wytrzymałości, to powinniśmy zdecydować się na welur. Jest to materiał bardzo uniwersalny, miękki w dotyku oraz stylowy. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej, będziesz w stanie dopasować łóżko tapicerowane do sypialni swoich marzeń. W ofercie znajdują się również łóżka w stylu skandynawskim. Jest to styl charakteryzujący się jasnymi barwami, które powodują, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne.

Jaką tkaninę wybrać?

Osoby z przeróżnymi alergiami powinny pomyśleć nad wyborem tkaniny SAWANA. Jest ona jednym z najbardziej popularnych obić ze względu na jej wiele cech. Łatwość w utrzymaniu, odporność na ścieranie czy brak mechacenia to tylko kilka z jej zalet. Dzięki zwartej strukturze materiału, ogranicza przyjmowanie kurzu oraz nie zawiera alergenów, dlatego jest idealna dla alergików. Posiadacze zwierząt domowych również powinni zainteresować się ta tkanina, ponieważ włosy oraz sierść nie przywierają do niej. Drobne zabrudzenia usuniemy prostym ruchem dłoni, a do poważniejszych zabrudzeń wystarczy nam zwykła mokra szmatka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *