Zdrowy sok na każde zawołanie

Pyszny zdrowy sok na zawołanie możemy mieć nie tylko na ekskluzywnych wakacjach pod palmami. Każdego ranka może być częścią naszego zdrowego i pożywnego śniadania.

Codzienna dawka witamin

Mimo że na sklepowych półkach znajdziemy wiele soków, nawet z najbardziej egzotycznych owoców, to nie są to produkty w pełni korzystne dla naszego zdrowia. Prócz naturalnych składników, dodawane są do nich konserwanty, substancje chemiczne i bardzo dużo cukru. Jeżeli chcemy na co dzień pić napój, który w pełni zasługuje na to, aby go nazywać sokiem, to zdecydujmy się wyposażyć naszą kuchnię w wyciskarkę. Codzienna dawka witamin w najsmaczniejszym wydaniu, zapewni nam zdrowie, energię, dobre samopoczucie. Najlepszym wyborem będzie wyciskarka wolnoobrotowa Swiss, renomowanej i słynnej na całym świecie marki. Wolne obroty to największa zaleta tego urządzenia, bo dzięki nim owoce przeznaczone na sok zachowują większość wartości odżywczych, a to przekłada się także na smak w ten sposób przyrządzonego napoju. Sok wyprodukowany za pomocą takiej wyciskarki jest długo świeży i nie musimy go wypijać tuż po wyciśnięciu z owoców.

Jedna wyciskarka, wiele smaków

Wyciskarka doskonale sobie radzi z różnego typu i kształtu owocami, więc każdego dnia możemy sobie zafundować sok o innym smaku. Możemy w niej umieszczać nie tylko cytrusy, jak pomarańcze czy grapefruity, ale także jabłka, gruszki, brzoskwinie i wiele innych. Co więcej, wyciskarka jest także stworzona do robienia przepysznych soków warzywnych – marchewka, szpinak, buraki, ogórki to tylko kilka z tych, które nadają się do przyrządzania pożywnych napojów. Wyciskarka wolnoobrotowa marki Swiss, prócz wspomnianych już zalet, ma jeszcze wiele innych. Jest ona produkowana z myślą o wymagających klientach, dla których ważne są nie tylko jej praktyczne cechy, ale także design. Ten model wyciskarki wykonany jest z najwyższą starannością o najdrobniejszy szczegół. Zaletą, którą doceni wiele osób, jest cicha praca silnika, a także duża trwałość i solidność każdego elementu, który składa się na budowę wyciskarki.