Opoczno Classic Oak – drewno

Drewno – tradycyjny, szlachetny surowiec do wyrobu materiałów budowlanych i wykończeniowych nie wychodzi z mody. Wnętrza wykończone z jego udziałem zyskują niepowtarzalny klimat.

Zarówno łazienkę, kuchnię, hol, jak i salon możemy wyposażyć w płytki inspirowane naturalnym drewnem dębowym z kolekcji Opoczno Classic Oak. Z jednej strony są one atrakcyjne wizualnie, odwzorowują bowiem naturalną strukturę tego surowca, a z drugiej strony niezwykle łatwe w utrzymaniu – podłoga z płytek ceramicznych nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Płytki są piękne, a zarazem niezwykle trwałe i solidne. Nadają wnętrzom nowoczesny wygląd, jednak nie trzeba przy tym rezygnować z domowej przytulności. Doskonale sprawdzają się jako zamiennik podłogi z desek – zarówno w niewielkich pomieszczeniach, albowiem jasny kolor drewna pozwala na ich optycznie powiększenie, jak i we wnętrzach o większej powierzchni, tym z kolei dodając intymności.

Drewno w wielu odsłonach

Zarówno w pomieszczeniach w stylu skandynawskim, jak i tych minimalistycznych, płytki Opoczno Classic Oak będą się dobrze prezentować. Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania, pięknym designem oraz ponadczasowością wzoru. Natura to niewyczerpane źródło inspiracji.

Również kolor beżowy cechuje się uniwersalnością. Niezmiennie obecny we współczesnych wnętrzach, nie traci zwolenników – jest bowiem dyskretny, delikatny i elegancki. Płytki z kolekcji Classic Oak stworzą w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego rozmiaru, niepowtarzalny klimat.