Simon. Kontakt z mediami

Jak w każdej branży, także w dziedzinie akcesoriów instalacyjnych panuje duża konkurencja. Wśród wielu światowych marek znajdziemy także firmę Simon. Kontakty produkowane przez nią pierwszy raz zobaczyły światło dzienne sześćdziesiąt lat temu.

Firma powstała w Polsce postawiła na rozwój, bo to by w XXI wieku oferować produkty nawiązujące konkurencję ze światową czołówką. „Simon kontakt” to jedne z częściej wpisywanych haseł w internecie przez polskich instalatorów. Dlaczego? – To dobry sprzęt.

Simon kontakt nie jest drogi a zawsze podoba się klientom, jak również niekiedy doradzającym im projektantom wnętrz – mówią fachowcy z branży budowlanej. Wielu z nich zwraca także uwagę na jakość Simon kontaktów. Wykonane z odpornego tworzywa, potrafią służyć latami by nadal wyglądać elegancko i schludnie. Wysokiej jakości materiały, z których robione są Simon kontakty sprzyja także łatwości utrzymania ich w czystości. Do plastiku nic nie przywiera i jak to często się mówi kontakty Simon nie łapią po prostu brudu.

By zapoznać się z pełną rodziną produktów Simon można wsiąść w samochód i udać się do pobliskiego sklepu z artykułami elektrycznymi. Czy to jednak dobry pomysł? Trudno znaleźć jeden sklep, który miałby tak szeroką ofertę kontaktów czy gniazdek. Lepiej więc wbić w przeglądarce hasło „Simon kontakt” i szybko znaleźć się na stronie naszego sklepu. Znajdziecie w nim Państwo pełną ofertę firmy Simon. Jednocześnie gwarantujemy też bardzo atrakcyjne ceny. Nikogo nie powinni też zdziwić, że zamówiony sprzęt można wymienić.

Wyobraźmy sobie sytuację, że już po pomalowaniu pokoju nagle stwierdzamy, że kolor kontaktu Simon nie pasuje jednak do całości koncepcji. Co teraz? W tradycyjnym sklepie musielibyśmy błagać lub nawet kłócić się ze sprzedawcą. W naszym sklepie, nic podobnego. Z przyjemnością wymienimy Simon kontakt na inny z naszej oferty. Ostatecznie zwrócimy gotówkę. Podstawa by odesłać nieudany zakup do nas w terminie czternastu dni. Zapraszamy!