Marki dostępne tylko w Internecie

W polskich centrach handlowych jest bardzo dużo sklepów. Ale nie wszystkie. Niektóre marki dostępne są nadal tylko w Internecie.

Nawet największe tradycyjne marki, dotąd oporne na cyfrowe nowinki, rozpoczynają sprzedaż w sieci. Starają się dzięki temu wyjść naprzeciw potrzebom klientów, którzy jednak wolą kupować przez Internet. Poza tym, marki nie są w stanie otwierać swoim butików w każdym miejscu na świecie i w każdym mieście. Dzięki obecności w sieci mogą dotrzeć do wszystkich klientek zainteresowanych zakupami. Warto sprawdzić, które znane marki działają tylko w Internecie.

Zalando

Jeden z największych sklepów internetowych z odzieżą i obuwiem w Europie. Firma z siedzibą w Berlinie oferuje ponad 1500 marek  odzieży, obuwia i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci z darmową dostawą i 100-dniowym terminem na zwrot. Asortyment tego sklepu internetowego jest bardzo bogaty. Można tam znaleźć wiele produktów bardzo znanych marek, takich jak Michael Kors czy Dior.

Asos

Internetowy sklep sprzedaje ponad 80 tys. markowych produktów, takich marek jak River Island, Converse, New Balance, Nike. Oferuje także rzeczy sygnowane własną marką, czyli Asos. Oferuje ubrania, obuwie, dodatki i akcesoria przeznaczone dla kobiet i mężczyzn.

Nars

Marka kosmetyczna oferuje wysokiej jakości kosmetyki do makijażu, często wykorzystywane przez profesjonalnych wizażystów. Można tutaj znaleźć cenie, tusze, róże, bronzery oraz wiele innych produktów marki Nars.

Lush

Brytyjska marka, która produkuje kosmetyki wyłącznie z naturalnych składników. Ich produkty wytwarzane są ze świeżych owoców i warzyw oraz naturalnych olejków. Produkty sprzedawane są tylko przez Internet. Jednak nie należą do najtańszych. Za kostkę mydła produkcji Lush trzeba zapłacić nawet 60 zł.

Sleek

Kosmetyki do makijażu z niższej półki cenowej, ale wciąż dobrej jakości znajdziemy właśnie w tym internetowym sklepie. Oferuje bogaty wybór produktów, dzięki którym można będzie wykonać nienaganny makijaż. Warto z takich ofert korzystać.